Stichting Aanzet
Sponsors
C.J.P. Moens – Tafelaardappelen
Peter Schwering
Wedstrijdschema NK dammen 2020

Ronde 1

Donderdag

29-okt

Andrew Tjon A Ong Henk Grotenhuis ten Harkel
Bart Terwel Wouter Sipma
Jan van Dijk Alexander Baljakin
Bhiem Ramdien Anton van Berkel
Martijn van IJzendoorn Jan Groenendijk
Jitse Slump Ron Heusdens
Casper Remeijer Roel Boomstra

Ronde 2

Vrijdag

30-okt

Henk Grotenhuis ten Harkel Roel Boomstra
Ron Heusdens Casper Remeijer
Jan Groenendijk Jitse Slump
Anton van Berkel Martijn van IJzendoorn
Alexander Baljakin Bhiem Ramdien
Wouter Sipma Jan van Dijk
Andrew Tjon A Ong Bart Terwel

Ronde 3

Zaterdag

31-okt

Bart Terwel Henk Grotenhuis ten Harkel
Jan van Dijk Andrew Tjon A Ong
Bhiem Ramdien Wouter Sipma
Martijn van IJzendoorn Alexander Baljakin
Jitse Slump Anton van Berkel
Casper Remeijer Jan Groenendijk
Roel Boomstra Ron Heusdens

Ronde 4

Zaterdag

31-okt

Henk Grotenhuis ten Harkel Ron Heusdens
Jan Groenendijk Roel Boomstra
Anton van Berkel Casper Remeijer
Alexander Baljakin Jitse Slump
Wouter Sipma Martijn van IJzendoorn
Andrew Tjon A Ong Bhiem Ramdien
Bart Terwel Jan van Dijk

Ronde 5

Zondag

1-nov

Jan van Dijk Henk Grotenhuis ten Harkel
Bhiem Ramdien Bart Terwel
Martijn van IJzendoorn Andrew Tjon A Ong
Jitse Slump Wouter Sipma
Casper Remeijer Alexander Baljakin
Roel Boomstra Anton van Berkel
Ron Heusdens Jan Groenendijk

Ronde 6

Maandag

2-nov

Henk Grotenhuis ten Harkel Jan Groenendijk
Anton van Berkel Ron Heusdens
Alexander Baljakin Roel Boomstra
Wouter Sipma Casper Remeijer
Andrew Tjon A Ong Jitse Slump
Bart Terwel Martijn van IJzendoorn
Jan van Dijk Bhiem Ramdien

Ronde 7

Maandag

2-nov

Bhiem Ramdien Henk Grotenhuis ten Harkel
Martijn van IJzendoorn Jan van Dijk
Jitse Slump Bart Terwel
Casper Remeijer Andrew Tjon A Ong
Roel Boomstra Wouter Sipma
Ron Heusdens Alexander Baljakin
Jan Groenendijk Anton van Berkel

Ronde 8

Dinsdag

3-nov

Henk Grotenhuis ten Harkel Anton van Berkel
Alexander Baljakin Jan Groenendijk
Wouter Sipma Ron Heusdens
Andrew Tjon A Ong Roel Boomstra
Bart Terwel Casper Remeijer
Jan van Dijk Jitse Slump
Bhiem Ramdien Martijn van IJzendoorn

Ronde 9

Woensdag

4-nov

Henk Grotenhuis ten Harkel Wouter Sipma
Andrew Tjon A Ong Alexander Baljakin
Bart Terwel Anton van Berkel
Jan van Dijk Jan Groenendijk
Bhiem Ramdien Ron Heusdens
Martijn van IJzendoorn Roel Boomstra
Jitse Slump Casper Remeijer

Ronde 10

Donderdag

5-nov

Henk Grotenhuis ten Harkel Alexander Baljakin
Wouter Sipma Anton van Berkel
Andrew Tjon A Ong Jan Groenendijk
Bart Terwel Ron Heusdens
Jan van Dijk Roel Boomstra
Bhiem Ramdien Casper Remeijer
Martijn van IJzendoorn Jitse Slump

Ronde 11

Donderdag

5-nov

Jitse Slump Henk Grotenhuis ten Harkel
Casper Remeijer Martijn van IJzendoorn
Roel Boomstra Bhiem Ramdien
Ron Heusdens Jan van Dijk
Jan Groenendijk Bart Terwel
Anton van Berkel Andrew Tjon A Ong
Alexander Baljakin Wouter Sipma

Ronde 12

Vrijdag

6-nov

Martijn van IJzendoorn Henk Grotenhuis ten Harkel
Jitse Slump Bhiem Ramdien
Casper Remeijer Jan van Dijk
Roel Boomstra Bart Terwel
Ron Heusdens Andrew Tjon A Ong
Jan Groenendijk Wouter Sipma
Anton van Berkel Alexander Baljakin

Ronde 13

Zaterdag

7-nov

Casper Remeijer Henk Grotenhuis ten Harkel
Roel Boomstra Jitse Slump
Ron Heusdens Martijn van IJzendoorn
Jan Groenendijk Bhiem Ramdien
Anton van Berkel Jan van Dijk
Alexander Baljakin Bart Terwel
Wouter Sipma Andrew Tjon A Ong
Sponsors